FilmPro


O firmie:

Fotografowaniem i Wideofilmowaniem zajmuję się od kilkunastu lat. "Zaraziłem" się tym od moich rodziców. Stało się to moją pasją. Chcąc realizować się w tej dziedzinie skończyłem "Akademię Filmu i Telewizji" na wydziale operatorskim oraz Państwową Wyższą Szkołą Filmową i Teatralną w Łodzi tzw. "łódzka filmówka" Doświadczenie nabyłem podczas pracy dla: TVP, Polsatu, Superstacji oraz w firmie postprodukcyjnej "StreamOnline".

Jesteśmy grupą ludzi, którzy pracują przy realizacji różnego typu produkcji filmowych. Jeżeli szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie reportaż z wesela, film reklamowy czy szkoleniowy to dobrze trafiłeś.

Nasze zainteresowania skupione są na wszystkim, co jest związane z filmem i techniką wideo. Wszelkiego typu nowości techniczne staramy się przetestować jak najwcześniej, aby je potem wykorzystać przy kolejnych realizacjach.

Nasze doświadczenie telewizyjne oraz edukacja zdobyta w Łódzkiej Szkole Filmowej i energia pozwalają nam podjąć każde wyzwanie. Realizujemy scenariusze klienta, ale nie boimy się przedstawiać własnych pomysłów. Dzięki takiej współpracy powstają prawdziwie hity, będące później długo wyświetlane na ekranach telewizorów.