I LOVE UCHWYCIĆ MOMENT

Fotografowaniem i Wideofilmowaniem zajmuję się od kilkunastu lat. "Zaraziłem" się tym od moich rodziców. Stało się to moją pasją

Chcąc realizować się w tej dziedzinie skończyłem "Akademię Filmu i Telewizji" na wydziale operatorskim oraz Państwową Wyższą Szkołą Filmową i Teatralną w Łodzi tzw. "łódzka filmówka"

Doświadczenie nabyłem podczas pracy dla: TVP, Polsatu, Superstacji, Onetu oraz wielu innych domów produkcyjnych w Warszawie.

DLACZEGO MY !

Jesteśmy grupą ludzi, którzy pracują przy realizacji różnego typu produkcji filmowych. Jeżeli szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie reportaż z wesela, film reklamowy czy szkoleniowy to dobrze trafiłeś

Nasze zainteresowania skupione są na wszystkim, co jest związane z filmem i techniką wideo. Wszelkiego typu nowości techniczne staramy się przetestować jak najwcześniej, aby je potem wykorzystać przy kolejnych realizacjach.

Nasze doświadczenie telewizyjne oraz edukacja zdobyta w Łódzkiej Szkole Filmowej i energia pozwalają nam podjąć każde wyzwanie. Realizujemy scenariusze klienta, ale nie boimy się przedstawiać własnych pomysłów. Dzięki takiej współpracy powstają prawdziwie hity, będące później długo wyświetlane na ekranach telewizorów.

Dobre zdjęcie, to wiedzieć gdzie się ustawić. Ansel Adams